Obiekt na sprzedaż, świdwiński, Połczyn-Zdrój gm, Brusno

Numer zlecenia DAKE140
1 600 000 PLN 1 763 za m2
Powierzchnia:
907.4 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:
Pensjonat

Opis

Pensjonat, duża działka w otoczeniu lasów i jezior

Zlokalizowany pod Połczynem - Zdrój, pensjonat agroturystyczny tworzy kompleks budynków mieszkalnych oferujących dwuosobowe pokoje, apartamenty rodzinne z kominkiem, luksusowe apartamenty z kuchnią oraz dwupoziomowe apartamenty rodzinne z tarasem.
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. W budynku znajdują się również salon wypoczynkowy z kominkiem, jadalnia, kuchnia, pomieszczenia rekreacyjno - wypoczynkowe (w tym sauna).

- budynek mieszkalny "A" o pow. uż. 518,10 m2
- budynek mieszkalny "B" o pow. uż. 243,61 m2
- budynek gospodarczo - garażowy o pow. uż. 56,30 m2
- budynek gospodarczo - garażowy o pow. uż. 89,38 m2
- działka 82 600 m2

Cena nieruchomości jest wartością netto.

Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasów, gruntów rolnych, łąk oraz niewielkich, ale licznych jezior Szwajcarii Połczyńskiej w obszarze Drawskiego Parku Narodowego objętego programem Natura 2000. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne szlaki turystyczne, zarówno piesze jaki i rowerowe.

Pensjonat wraz z ogromną działką, z bogatym drzewostanem oraz zbiornikami wodnymi to miejsce niezaprzeczalnie magiczne. Oddalony od zgiełku miasta, pozwala na kameralne obcowanie z przyrodą, umożliwiając jednocześnie komfortowy wypoczynek osobom, które cenią ciszę oraz spokój.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 639 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Sylwia Karbowska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
39 643 PLN
świdwiński, Połczyn-Zdrój gm, Brusno
 Cena:  1 600 000 PLN
 Powierzchnia:   907.4  m2
 Liczba pokoi:  4

Szymon Burdzań

Doradca ds. nieruchomości