Lokal na wynajem, Piaseczyński, Piaseczno gm, Jazgarzew

Numer zlecenia DAKI583
6 000 PLN
Powierzchnia:
300.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1999

Opis

OKAZJA!!! Do wynajęcia w Jazgarzewie koło Piaseczna powierzchnia biurowo-magazynowa.

Ofertę wynajmu stanowi powierzchnia biurowo-handlowa na parterze budynku mieszkalnego oraz magazynowo - produkcyjna w budynku obok. Budynek usytuowany przy ruchliwej ulicy w miejscowości Jazgarzew w okolicy Piaseczna.
Na powierzchnię biurową składają się: pomieszczenie wystawowo - biurowe, kuchnia, pokój biurowy oraz łazienka. W budynku obok jest prosperujący zakład produkcji mebli na wymiar, wyposażony w niezbędny sprzęt do takiej działalności. Przed budynkiem parking oraz 2 niezależne bramy wjazdowe na posesję.
Miejsce idealne dla inwestora, który chciałby kontynuować działalność związaną z produkcją mebli. Pomysły związane z innymi rodzajami działalności również będą brane pod uwagę. Można wynająć część lub całość.
Łączny koszt wynajmu za całość 6000,- brutto.
Zapraszam do kontaktu!


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu