Lokal na sprzedaż, Warszawa, Mokotów, Służewiec

Numer zlecenia DANO736
2 479 235 PLN 18 305 za m2
Powierzchnia:
135.4 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2010

Opis

Ofertę stanowi pakiet dwóch lokali użytkowych z najemcami. Doskonała lokata kapitału - r. zwrot 7%.

Ofertą objęto pakiet 2 lokali usługowych o rentowność na poziomie 6,5% do 7 %. Lokale zlokalizowane są przy ul. Cybernetyki (70,83 m/2 oraz 64,61 m/2). Lokale posiadają najemców. Łączna powierzchnia lokali to 135,44 m². Przedmiotowe lokale użytkowe sprzedawane są w "pakiecie" i zlokalizowane są w nowych budynkach na warszawskim Mokotowie. Można też zakupić jeden z nich odrębnie. Lokale posiadają duże przeszklone witryny i wejścia bezpośrednio z chodnika - doskonale doświetlone. Lokale posiadają doskonałą ekspozycję handlową. Wzdłuż budynku znajdują się ciągi komunikacyjne ruchu pieszych, ścieżki rowerowe oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wokół duże osiedla mieszkaniowe. Istnieje możliwość zakupu pojedynczego lokalu z pakietu. Do ceny ofertowe doliczany będzie podatek VAT.

Zakup oferowanych lokali to doskonała inwestycja mająca stały poziom rocznego zwrotu na poziomie 7%. Lokale znajdują się w nowoczesnym budownictwie przy bezpośrednich ciągach komunikacji pieszych wśród wielu lokali handlowo usługowych. Dostęp do miejsc parkingowych i komunikacji miejskiej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 959 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Mokotów, Służewiec
 Cena:  2 479 235 PLN
 Powierzchnia:   135.4  m2
 Liczba pokoi:  2

Jacek Głowacki

Kierownik biura