Obiekt na sprzedaż, Zgierski, Zgierz gm, Glinnik

Numer zlecenia DARE399
2 720 000 PLN 10 502 za m2
Powierzchnia:
259.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Gospodarstwo

Opis

Do sprzedaży dochodowe łowisko komercyjne z możliwością przekształcenia w działki budowlane

Do sprzedaży gospodarstwo agroturystyczne użytkowane jako łowisko komercyjne Łowisko z hodowaną rybą ( karp, karaś, okoń, pstrąg, płoć, amur, lin, sandacz, jesiotr i węgorz) dostępne również dla wędkarzy. Nieruchomość stanowi obszar ok.3,6 ha, zaś staw stanowi obszar ok, 2 ha. wzdłuż północnej granicy terenu przepływa rzeczka Czerniawka zasilająca staw. Teren jest wygrodzony i oświetlony. Łowisko czynne jest w roku od wiosny do jesieni przez okres 240 dni przynosząc dochód netto ok. 250 tys zł rocznie.
Z powodu choroby właściciel zmuszony jest sprzedać nieruchomość. istnieje również możliwość przekształcenia łowiska na teren budowlany. Okolica jest zasiedlona przed domy jednorodzinne i rezydencje. Bliskość Łagiewnik i Wzniesień Łódzkich czyni nieruchomość atrakcyjną lokalizacyjnie. Z powodu choroby właściciel kontaktuje się z potencjalnymi kupującymi wyłącznie przez swojego Agenta.

Dochodowe łowisko komercyjne z przychodem ok. 220 - 250 tys zl netto rocznie. Możliwość przekształcenia łowiska w działki budowlane.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 286 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
65 241 PLN
Zgierski, Zgierz gm, Glinnik
 Cena:  2 720 000 PLN
 Powierzchnia:   259.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Monika Bączyk

Doradca ds. nieruchomości