Obiekt na sprzedaż, Kołobrzeski, Kołobrzeg

Numer zlecenia DARO411
250 000 PLN 14 611 za m2
Powierzchnia:
17.1 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Warsztat

Opis

Lokal niemieszkalny - garaż z wejściem z chodnika w centrum Kołobrzegu

Oferujemy lokal o powierzchni 17,11 m.kw. o innym przeznaczeniu niż mieszkalnym położony na parterze w kamienicy. Z nieruchomością związany jest udział wynoszący 0,0207 w gruncie o powierzchni 0,0262 ha.

Lokal obecnie pełni funkcję magazynu. Ze względu na atrakcyjną lokalizacje w centrum miasta po modernizacji idealnie nadawałby się na lokal handlowo -usługowy (możliwość przekształcenia).

Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z chodnika, przez bramę garażową. W nieruchomości znajduje się kanalizacja, woda, prąd. Wymiary lokalu wynoszą 4,96 m X 3,45 m.
W pobliżu znajdują się bloki mieszkalne, lokale usługowo-handlowe.Lokal położony jest w odległości około 600 m od ratusza i 1,5 km od molo w Kołobrzegu.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 037 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
7 477 PLN
Kołobrzeski, , Kołobrzeg
 Cena:  250 000 PLN
 Powierzchnia:   17.1  m2
 Liczba pokoi:  1

Agnieszka Rejman

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?