Obiekt na sprzedaż, Kołobrzeski, Kołobrzeg

Numer zlecenia DARO411
199 000 PLN   250 000 PLN   11 631 za m2
Powierzchnia:
17.1 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Warsztat

Opis

Lokal niemieszkalny - garaż z wejściem z chodnika w centrum Kołobrzegu

Oferujemy lokal o powierzchni 17,11 m.kw. położony na parterze w kamienicy. Z nieruchomością związany jest udział wynoszący 0,0207 w gruncie o powierzchni 0,0262 ha.

Lokal obecnie pełni funkcję magazynu. Ze względu na atrakcyjną lokalizacje w centrum miasta po modernizacji idealnie nadawałby się na lokal handlowo -usługowy (możliwość przekształcenia).

Załączona jest wizualizacja lokalu biurowego możliwego do zaadaptowania na tym metrażu. Z względu na wysokość nieruchomości 5 m.kw. możliwość jest zrobienia piętra, co przedstawiono na wizualizacji.

Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z chodnika, przez bramę garażową. W nieruchomości znajduje się kanalizacja, woda, prąd. Wymiary lokalu wynoszą 4,96 m X 3,45 m.
W pobliżu znajdują się bloki mieszkalne, lokale usługowo-handlowe.Lokal położony jest w odległości około 600 m od ratusza i 1,5 km od molo w Kołobrzegu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
826 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 206 PLN
Kołobrzeski, , Kołobrzeg
 Cena:  199 000 PLN
 Powierzchnia:   17.1  m2
 Liczba pokoi:  1

Hanna Kamińska

Agent nieruchomości