Lokal na sprzedaż, Węgrowski, Korytnica gm, Korytnica

Numer zlecenia DAWY868
500 000 PLN 1 471 za m2
Powierzchnia:
340.0 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1980

Opis

Lokal usługowy restauracja/ bar w miejscowości Korytnica

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowego z wyodrębnioną pijalną i częścią mieszkalną w miejscowości Korytnica. Budynek o powierzchni około 340 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 3131 m2, przy głównej drodze i składa się z trzech wydzielonych stref: Sali obsługi z wydzielonym zapleczem gastronomicznym, część magazynowa z zapleczem socjalnym i kotłownią oraz część mieszkalną. Budynek wybudowany został w 1980 r z murowany. Ogrzewanie piecem na paliwa stałe z możliwością przyłącza gazowego. Przed posesją ogólnodostępny parking.

W budynku do dziś funkcjonuje lokal gastronomiczny z możliwością przekształcenia na dowolną działalność usługową. Obiekt zaopatrzony jest we wszystkie niezbędne do kontynuowania działalności urządzenia i wyposażenie. Doprowadzony prąd, woda miejska, kanalizacja.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 218 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Emilia Ambroziak
Ekspert kredytowy Credipass
Węgrowski, Korytnica gm, Korytnica
 Cena:  500 000 PLN
 Powierzchnia:   340.0  m2
 Liczba pokoi:  13

Wioletta Wójcik

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?