Działka na sprzedaż, Legionowski, Serock gm, Stanisławowo

Numer zlecenia DEBU124
650 000 PLN 47 za m2
Powierzchnia:
13 975 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Wymiary :
23 x 900

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Stanisławowo
Lokalizacja:
Stanisławowo
Powierzchnia:
13 975 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Mieszane
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Wyjątkowa działka dla osób lubiących ciszę, spokój i kontakt z naturą.

Urocza działka w Stanisławie o powierzchni 1,3975 ha z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Część działki przeznaczona pod zabudowę to 1660 mkw, jest ogrodzona i posiada dwie bramy wjazdowe. Na działce jest woda i prąd. W planach jest doprowadzenie do działek gazu ziemnego oraz ułożenie chodników wzdłuż ulicy. Powierzchnia działki jest płaska z pojedynczymi drzewkami. Tuż za drugą bramą rozciąga się prywatny las będący przedłużeniem proponowanej działki. W lesie, pełnym grzybów, rosną między innymi sosny, dęby i brzozy. Działka idealnie nadaje się na stworzenie na niej wymarzonego siedliska. Cisza, spokój, odgłosy zwierząt dochodzące z pobliskich gospodarstw niejednemu przypomną dzieciństwo i wakacje spędzane u rodziny na wsi. Osoby lubiące spędzać czas nad wodą ucieszy obecność oddalonej o 3 km zapory w Dębe. Odległość do jeziora Zegrzyńskiego i Puszczy Słupeckiej lubiącym kontakt z naturą również nie sprawi problemu. Działka z całości zwolniona jest z podatku gruntowego. Gorąco polecam.

Nie pozwól wyprzedzić się innym. Bądź szczęśliwym nabywcą tej przeuroczej działki. Przyjedź, zobacz, kup i poczuj wolniej płynący czas pozwalający w pełni zrelaksować się po ciężkiej pracy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 543 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
17 445 PLN
Legionowski, Serock gm, Stanisławowo
 Cena:  650 000 PLN
 Powierzchnia:   13 975  m2

Andrzej Bukowski

Doradca ds. nieruchomości