Obiekt na sprzedaż, Szczecinecki, Szczecinek gm, Dziki

Numer zlecenia DEKO137
1 900 000 PLN 1 664 za m2
Powierzchnia:
1 141.6 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Hotel

Opis

Dworek położony nad jeziorem Remierzewo, z własną linią brzegową. Gotowy biznes ! Wyjątkowe miejsce.

Dworek położony we wsi Dziki, jest inwestycją idealną dla osoby poszukującej spokojnego miejsca, z dala od zgiełku miasta. Dworek nie wymagający na ten moment nakładów finansowych, jedynie drobnej aranżacji według uznania nowego właściciela. Parter, składający się z dwóch pokoi z łazienkami, salonu z kominkiem i wyjściem na taras, wc, kuchni, oraz przestrzennego holu, na piętrze natomiast znajduje się 6 pokoi, w tym 3 z łazienkami i pom.gospodarcze. Pokoje przestronne, słoneczne, łazienki wyposażone w natryski, sanitariaty. Budynek podpiwniczony z klimatyczną, wykonaną z kamienia salą bankietową oraz pomieszczeniami gospodarczymi, kotłownią i wc. Całość posadowiona na dwóch działkach ( 1,8928 ha o następujących symbolach UT-2, KP,KD, oraz 1,6206 ha o symbolach UT-2,ZP-2) działki leżące w strefie K ochrony krajobrazu kulturowego.

Dodatkowo na terenie posiadłości znajduje się pawilon hotelowy (4 pokoje z łazienkami, w tym dwa z kuchnią), 2 pomieszczenia gospodarcze oraz 130 m2 hali i taras z widokiem na park. Nieopodal znajduje się również stajnia ok. 180 m2. Nie sposób opisać piękna tego miejsca, zapraszam na prezentację.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 883 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
46 381 PLN
Szczecinecki, Szczecinek gm, Dziki
 Cena:  1 900 000 PLN
 Powierzchnia:   1 141.6  m2
 Liczba pokoi:  3

Anna Nowak - Cholewińska

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?