Mieszkanie na sprzedaż, Kraków

Numer zlecenia DELE080
530 000 PLN 8 833 za m2
Powierzchnia:
60.0 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
/3
Struktura:
Wielka płyta
Rok budowy:
2021
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Kraków
Ulica:
Powierzchnia:
60.0 m2
Piętro:
/3
Pokoje:
3
Kuchnia:
Kuchnia otwarta z oknem
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Wielka płyta
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Nie
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Nowe mieszkania z ogródkiem i tarasem_Gaik ul. Boczna - PRZEDSPRZEDAZ - PROMOCJA

Villa Residence do kameralna zabudowa czterech budynków apartamentowych wpisanych swoją lokalizacją w 220 hektarowy Park Tonie Łąki nazywany płucami Krakowa. Każdy z apartamentów posiada własny ogródek własne miejsce parkingowe i miejsce garażowe, układ funkcjonalny został przemyślany tak aby w sposób maksymalny wykorzystać dostępną przestrzeń, duże przeszklenia części dziennych liczne schowki, podpiwniczenia części budynków dają oddech i pozwalają cieszyć się w pełni podmiejską lokalizacją.

Nieruchomość o powierzchni prawie 0,5 ha. Pozwala nam oddać do Państwa dyspozycji duża ilość wspólnych terenów zielonych w które zostanie wpisany również plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsce integracyjne do dyspozycji wszystkich mieszkańców. Trzy szybowe duże przeszklenia od strony południowej oraz zachodniej zapewnią znakomitą izolację termiczną oraz akustyczną.

Doskonała lokalizacja 10 min od centrum miasta łącząca w sobie podmiejski spokój, dużą ilość terenów rekreacyjnych, tras rowero

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 074 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Wośko
Ekspert kredytowy Gold Finance
Kraków
 Cena:  530 000 PLN
 Powierzchnia:   60.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Anna Dymek

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?