Działka na sprzedaż, Piotrkowski, Klementynów

Numer zlecenia DELO238
199 800 PLN 200 za m2
Powierzchnia:
997 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
32,5 x 30,8

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Klementynów
Lokalizacja:
Klementynów
Powierzchnia:
997 m2
Media:
Elektryczność
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka z pozwoleniem na budowę i fundament w miejscowości Winduga, Adelinów - Klementynów Winduga – przysiółek wsi Klementynów w Polsce, położony w województwie łódzkim, w powiecie piotrkowskim, w gminie Sulejów, nad zachodnim brzegiem Pilicy.

Sama działka znajduje się w odległości 100 metrów od linii brzegowej rzeki Pilicy w jej szerokim i majestatycznym korycie.
Działka posiada przyłącze energii elektrycznej oraz wylany w ostatnich latach fundament związany z rozpoczętą już budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Zgodnie z projektem budynek ma stanowić konstrukcję z bala posiadający poddasze mieszkalne o powierzchni zabudowy 106,98 mkw i powierzchni użytkowej 102,28 mkw.

W budynku wydzielono dwie strefy. Parter to pokój dzienny, kuchnia, WC i pomieszczenie gospodarcze. Piętro to: trzy pokoje oraz łazienka. Projekt przewiduje również wiatę oraz balkon.

Wraz z działką zostanie przekazane pozwolenie na budowę, dziennik budowy i cała dokumentacja.

Istnieje możliwość zlecenia ukończenia budowy obecnemu właścicielowi działki.
Teren w którym znajduje się nasza działka poza niekwestionowanymi walorami przyrodniczymi cechuje również bogata i widoczna gołym okiem historia regionu. Zdradzają to widoczne na każdym kroku Transzej.

Zapraszamy na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 366 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Piotrkowski, Klementynów
 Cena:  199 800 PLN
 Powierzchnia:   997  m2
 Liczba pokoi:  0

Piotr Karpiński

Master lider