Lokal na wynajem, Warszawa, Mokotów, Sadyba

Numer zlecenia DELU495
9 000 PLN
Powierzchnia:
96.5 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Winda:
Nie
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Opis

Budynek magazynowo - warsztatowy na warszawskim Mokotowie.


Budynek o powierzchni 96,5 m2. składa się z pomieszczenia warsztatowego i biura.
Hala - z 3 bramami wyjazdowymi, dodatkowo przynależna wiata na dodatkowe 3 stanowiska serwisowe o łącznej powierzchni 70m2; ogrzewana, klimatyzowana, również wyposażona w instalacje pneumatyczna
Lokal w pełni przystosowany pod dowolna działalność serwisowa( branża motoryzacyjna - wulkanizacja,mechanika silnikow i zespołów napędowych, elektryka, elektronika)
Lokal wyposażony jest w wydajną wentylację, siłę i wszystkie media miejskie.
W sąsiedztwie budowana
jest autostrada wschód-zachód.Ulica Powsińska jest jedną z głównych arterii w tej części dzielnicy. Doskonała przestrzeń biznesowa z olbrzymim ruchem samochodowym, komunikacji miejskiej i pieszym. Idealne miejsce do prowadzenia działalności usługowej i handlowej w praktycznie każdym zakresie. Doskonały punkt komunikacyjny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Mokotów, Sadyba
 Cena:  9 000 PLN
 Powierzchnia:   96.5  m2
 Liczba pokoi:  2

Andrii Romanchuk

Doradca ds. nieruchomości