Obiekt na sprzedaż, Skierniewicki, Kowiesy gm, Kowiesy

Numer zlecenia DEWU077
1 414 500 PLN 1 315 za m2
Powierzchnia:
1 076.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, ale nie chcesz zaczynać od zera - to propozycja dla Ciebie.

Oferujemy do sprzedaży funkcjonującą od kilkudziesięciu lat firmę produkującą i naprawiającą europalety. Firma zlokalizowana jest w rejonie sadowniczym, więc klienci są na wyciągnięcie ręki. Nieruchomość (ok. 2.7 ha) zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S8, w odległości 57 km (40 min.) od centrum Warszawy posiada własny tartak, halę produkcyjną i budynek mieszkalno-biurowy. Własna stacja transformatorowa z dużą rezerwą mocy oraz własne ujęcie wody to sprzyjające okoliczności do rozwoju przedsiębiorstwa. Budynek mieszkalno-biurowy z 2000 roku, z pięcioma sypialniami i łazienką na górze oraz trzema lokalami biurowymi, kuchnią i łazienką na parterze - to dobre miejsce do mieszkania i pracy.

Oferta sprzedaży firmy z produkcją w toku jest okazją dla początkujących przedsiębiorczych ludzi, ale również daje widoki na poszerzenie działalności - jest ofertą dla Ciebie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 869 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
35 476 PLN
Skierniewicki, Kowiesy gm, Kowiesy
 Cena:  1 414 500 PLN
 Powierzchnia:   1 076.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Leszek Trębski

Kierownik biura