Działka na sprzedaż, Nowodworski, Pomiechówek gm, Błędowo

Numer zlecenia DIBU452
5 500 000 PLN 108 za m2
Powierzchnia:
51 115 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
525x260

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Błędowo
Lokalizacja:
Błędowo
Powierzchnia:
51 115 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga osiedlowa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Grunt 5 ha między S7 i Wkrą. Relatywnie szybki dojazd do Nowego Dworu/Łomianek/Warszawy.

Przedmiotem oferty jest 47 działek o łącznej wartości ponad 5 ha. Działki mają powierzchnie od 999 m2 do 1 524 m2. Według MPZP mają przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, a część również pozwala na zabudowę usługową. 17 500 PUM M2. Do każdej działki dojedziemy drogą gminną, w której znajduje się prąd i wodociąg. Najlepszą opcją dla ogrzewania domów, jest pompa ciepła, która jest w kręgu zainteresowań wśród osób poszukujących nieruchomości deweloperskich. Okolica to przede wszystkich nowe, już zamieszkałe domy jednorodzinne, przeważnie typu premium.
Błędowo, jest dobrze skomunikowane z Nowym Dworem Mazowieckiem, Łomiankami, Warszawą. Lokalizacja, może cieszyć się zainteresowaniem mieszkańców tych miejscowości.
Obok jezioro Pomocnia, rzeka Wkra i najlepsze spływy kajakowe w tej części Mazowsza. Odskocznia od zgiełku miast i brak ścisku małego miasteczka.


Zespół 47 działek o powierzchni ponad 5 h w atrakcyjnej cenie, gratka dla Inwestora. Lokalizacja dobra dla grupy docelowej - Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Warszawa. W sąsiedztwie jezioro Pomocnia, rzeka Wkra, jako alternatywa w poszukiwaniu cichego i spokojnego miejsca do życia, z szybkim dojazdem

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
37 616 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Pomiechówek gm, Błędowo
 Cena:  5 500 000 PLN
 Powierzchnia:   51 115  m2

Magdalena Błaszczyk

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?