Działka na sprzedaż, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia DIFO010
240 000 PLN 299 za m2
Powierzchnia:
802 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
20x40

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Skierniewice
Lokalizacja:
Skierniewice
Powierzchnia:
802 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Metalowe
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka położona w uroczym zakątku, wśród pięknej przyrody i nowo powstającego osiedla.

Działka jest w kształcie prostokąta (20 x 40 m.kw.). Dłuższy bok przebiega wzdłuż drogi wewnętrznej sprzedawanej (cena za udział w drodze jest zawarta w ofercie) łącznie. W tejże drodze jest woda i prąd. Na sąsiedniej nieruchomości znajduje się miejski gaz ziemny. Wokoło niska zabudowa. Piękne brzozy dodają uroku i wyjątkowości temu miejscu . Bezpiecznie. Dobry dojazd do centrum, jak i poza miasto. Nowo powstające rondo u zbiegu ulicy Armii Krajowej i Marii Skłodowskiej Curie zapewni niebawem płynność ruchu. Blisko do szkół, przedszkoli, marketów na osiedlu ,,Widok" i wszelkich miejsc (punktów) niezbędnych do funkcjonowania. Najbliżej jednak zdecydowanie do kościoła. W zasięgu ręki siłownia plenerowa, ścieżki rowerowe, Bolimowski Park Krajobrazowy. Oferta z pewnością jest godna zainteresowania.

Jest możliwość zakupu działki o łącznej powierzchni 1200 m. kw. poprzez nabycie przylegającego terenu (400 m. kw. ). Wymiary nabywanej nieruchomości byłyby wtedy 30 x 40 m. kw.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 641 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  240 000 PLN
 Powierzchnia:   802  m2

Urszula Głowacka

Agent nieruchomości