Obiekt na sprzedaż, Jeleniogórski, Kowary gm, Kowary

Numer zlecenia DIGE018
770 000 PLN 154 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Obiekt o łącznej powierzchni 850 m 2 w tym 200 m 2 po generalnym remoncie w wysokim standardzie.

Mamy do zaoferowania nieruchomość z niesamowicie szerokim spektrum zastosowań jak i również możliwościami własnej aranżacji.
Obiekt idealny pod inwestycję typu rekreacja i wypoczynek, oświata i nauka, turystyka i hotelarstwo, ochrona zdrowia, działalność biurowa i wiele innych.
Budynek jest podpiwniczony, suchy i zadbany. Na parterze znajdują się pomieszczenia do adaptacji, klatka schodowa została wyremontowana w 2018 roku jak i również trzy mieszkania znajdujące się na pierwszym piętrze, wysoki standard wykończenia. Kolejny poziom tj piętro drugie obejmuje pomieszczenia do remontu.
Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 4988 m 2 z widokiem na łąki las.
W przyszłości mają powstać wyciągi narciarskie w odległości ok 2 km.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 195 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
20 435 PLN
Jeleniogórski, Kowary gm, Kowary
 Cena:  770 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Ewelina Mieczkowska

Doradca ds. nieruchomości