Lokal na wynajem, Piaseczyński, Piaseczno gm, Piaseczno

Numer zlecenia DIPO089
3 000 PLN
Powierzchnia:
53.2 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2010

Opis

Nowoczesny lokal handlowo- usługowy w centrum Piaseczna.

Nieruchomość znajduje się w centrum Piaseczna, z dużym natężeniem ruchu, kołowego i pieszego. W pobliżu znajdują się: Urząd Gminy, Sąd, placówki bankowe, apteki, punkty usługowe, sklepy i restauracje.Lokal został wydzielony w wyniku podziału dużego lokalu, jest po kapitalnym remoncie i do użytku od zaraz.
Budynek wykończony w wysokim standardzie, wyposażony w klimatyzację, wentylację, duże witryny z szybami wzmacnianymi P-4.
Dostępne są wszystkie niezbędne media. Posiada instalacje z kamerami i monitoringiem. Istnieje możliwość podłączenia linii telefonicznej, TV, czy Internetu.
Ze względu na lokalizację i rozkład, lokale w tym budynku idealnie nadają się do prowadzenia każdego rodzaju działalności, za wyjątkiem branży gastronomicznej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Piaseczyński, Piaseczno gm, Piaseczno
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   53.2  m2
 Liczba pokoi:  3

Jarosław Ferek

Agent nieruchomości