Lokal na wynajem, Warszawa, Ursus, Niedźwiadek

Numer zlecenia DISO860
3 900 PLN
Powierzchnia:
41.2 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2004

Opis

Lokal w pełni wyposażony pod działalność medyczno - dentystyczną w kameralnej Galerii w Ursusie.

Lokal składa się z dwóch gabinetów zabiegowych, połączonych niekrępującym pacjentów przejściem. Do niedawna w lokalu prowadzona była działalność dentystyczna oraz medycyna estetyczna. Specjalistyczne sprzęty (fotel dentystyczny, roentgen, urządzenie do piaskowania i inne) na wyposażeniu lokalu. Na wejściu recepcja z poczekalnią dla klientów. Dodatkowo w lokalu znajduje się pomieszczenie gospodarcze i WC. Drugie WC na korytarzu.

Lokal spełnia wymogi sanepidu do prowadzenia działalności stomatologiczno - medycznej.

Lokal znajduje się w kameralnej galerii handlowej, w której znajdują się sklepy, usługi, poczta, bank. Lokal na pierwszym piętrze, w budynku winda.

Obok galerii przystanek autobusowy, w odległości 700m przystanek PKP Ursus Niedźwiadek.

Koszt miesięczny to 3 900 PLN + VAT. Obejmuje zużycie wody, ochronę Juventus oraz czynsz do administracji galerii. Dodatkowo płatny prąd.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek
 Cena:  3 900 PLN
 Powierzchnia:   41.2  m2
 Liczba pokoi:  5

Dominika Tomczyk

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?