Lokal na wynajem, Rzeszów

Numer zlecenia DIXY170
41 500 PLN
Powierzchnia:
830.0 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
1/2
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
2020
Stan:
Wysoki standard

Opis

Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo- usługowy o łącznej powierzchni 830 m2 na osiedlu Mieszka I.

Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu jednej z głównych ulic Rzeszowa będącej częścią południowej obwodnicy miasta.
Budynek składa się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 1250 mkw. W skład powierzchni wchodzi pierwsza kondygnacja o pow. 417 mkw typu open- space oraz zaplecze socjalno- sanitarne, druga kondygnacja - 439 mkw, trzecia kondygnacja - 391 mkw. Do wynajęcia dostępne są wszystkie kondygnacje. Powierzchnię zaprojektowano jako otwartą, aby umożliwić maksymalnie dowolne dostosowanie jej do charakteru biznesu konkretnego Klienta oraz posiadanych potrzeb. Budynek wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, sanitarną, teletechniczną, klimatyzację oraz mechaniczne odświeżanie powietrza za pomocą rekuperacji. Przestronne witryny na zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności.
Miejsca postojowe ogólnodostępne wokół całego obiektu.

Planowany czas ukończenia budynku: czerwiec 2021

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Rzeszów
 Cena:  41 500 PLN
 Powierzchnia:   830.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Khrystyna Bushta

Doradca ds. nieruchomości