Działka na sprzedaż, Łódź, Polesie

Numer zlecenia DOCA939
1 490 000 PLN   1 950 000 PLN   99 za m2
Powierzchnia:
15 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
36 x 400

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Łódź
Lokalizacja:
Polesie
Powierzchnia:
15 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną dla DEWELOPERA.

Nieruchomość gruntowa znajduję się przy ul. Stare Złotno jest to jeden z najbardziej pożądanych adresów w Łodzi. Dzięki niskiej zabudowie jedno rodzinnej na tym terenie odnajdziemy spokój i ciszę czego dowodzi ciągły rozwój terenu i realizowanie tu kolejnych cieszących się wielkim zainteresowaniem inwestycji jednorodzinnych.

Oferowana działka o powierzchni 15 tysięcy mkw przy ul. Stare Złotno ma wyjątkowe walory inwestycyjne. Jej szerokość na poziomie 36 m daje wyjątkowe możliwości efektywnego podziału na mniejsze parcele przy jednoczesnym zachowaniu dużej powierzchni pojedynczej działki.

W ulicy Stare Złotno istnieje dostęp do wszystkich niezbędnych w dzisiejszych czasach instalacji (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód).

Zapraszamy do składania ofert oraz kontaktu w celu omówienia szczegółów technicznych działki, istnieje możliwość zakupu większej powierzchni niż obecnie oferowana.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 829 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
37 172 PLN