Obiekt na sprzedaż, Górowski, Góra gm, Góra

Numer zlecenia DOFA146
1 390 000 PLN 1 099 za m2
Powierzchnia:
1 265.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Szukasz dużego metrażu pod swoją działalność ??
Mam do zaoferowania obiekt w dobrej lokalizacji.

Ofertą sprzedaży jest budynek usługowo handlowy o powierzchni użytkowej 1265 mkw. Obiekt znajduje się w rynku, w samym centrum miasta Góra. Nieruchomość, ze względu na dużą powierzchnię nadaje się, np. na hurtownię, halę produkcyjną, salon motoryzacyjny, sklep, aptekę, siedzibę firmy oraz może mieć wiele innych zastosowań. Dotychczas w budynku funkcjonowały szwalnia. Istnieje możliwość odkupienia maszyn i urządzeń. Budynek składa się z wielu pomieszczeń, w których znajdują się duże sale, biura, łazienki z prysznicami i WC. Na parterze duże pomieszczenie z oknami wystawowymi, które może służyć za sklep firmowy. Rok budowy 1920, ostatni remont odbył się w 2015 roku.

Na podwórku od tylnej części budynku znajduje się rampa dla samochodów dostawczych co sprawia łatwy, szybki załadunek i rozładunek towarów.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 767 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
34 926 PLN
górowski, Góra gm, Góra
 Cena:  1 390 000 PLN
 Powierzchnia:   1 265.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Piotr Kasperski

Kierownik biura