Mieszkanie na sprzedaż, Katowice, Brynów

Numer zlecenia DOFE297
0 PLN 0 za m2
Powierzchnia:
108.1 m2
Liczba pokoi:
4
Piętro:
3/0
Struktura:
Rok budowy:
2022
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Katowice
Ulica:
Powierzchnia:
108.1 m2
Piętro:
3/0
Pokoje:
4
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

OpisKoncepcja osiedla jest inspirowana naturą — prawie połowę terenu inwestycji stanowią zieleń i strefy rekreacji. Na osiedlu powstaną aleje spacerowe, atrakcyjne place zabaw dla najmłodszych mieszkańców, tężnia solankowa i staw z pomostem. Aleja z pasem zieleni, która będzie przebiegać wzdłuż budynków oraz ograniczenie ruchu kołowego na terenie osiedla pozwolą utrzymać kameralny charakter tego miejsca.
Osiedle łączy bliskość centrum miasta z bliskością terenów zielonych. Inwestycja jest położona na Brynowie w odległości ok 1 km od centrum Katowic i jednocześnie w sąsiedztwie dwóch dużych parków: Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokalizacja przy ważnych arteriach drogowych umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Katowice, Brynów, Brynów
 Cena:  0 PLN
 Powierzchnia:   108.1  m2
 Liczba pokoi:  4

Jan Dominiewski

Kierownik biura