Działka na sprzedaż, Olsztyński, Jeziorany gm, Radostowo

Numer zlecenia DOGE782
173 920 PLN 86 za m2
Powierzchnia:
2 017 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
30x74

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Radostowo
Lokalizacja:
Radostowo
Powierzchnia:
2 017 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka budowlana na Pojezierzu Olsztyńskim. Doskonała inwestycja.Możliwy podział wtórny.

Oferowana działka o pow.2017 m2 zlokalizowana jest na terenie powstającej osady położonej bezpośrednio nad jeziorem Blanki.

Teren kompleksu jest zróżnicowany wznoszący się ku górze dzięki czemu praktycznie z każdej oferowanej działki mamy piękny widok na Blanki.

W miejscu tym powstaje kompleks o nazwie Blanki Park w którym znajduje się ponad 40 odrębnych działek,objętych planem MPZP z możliwością zabudowy domów jednorodzinnych dwukondygnacyjnych o max. powierzchni zabudowy działki 45%.Cały teren o powierzchni ponad 40 hektarów podzielony jest na działki o wielkości od 2000m2 do ponad 3000m2. Przyszły właściciel w ramach transakcji nabywa działkę oraz prawo do użytkowania powierzchni wspólnych takich jak: drogi wewnętrzne, plaża, prywatna marina, plac zabaw, boiska do gry oraz w ramach inwestycji partycypuje w doprowadzeniu do działek mediów (prąd, woda, szambo)oraz w wykonaniu dróg.Sprzedaż nieruchomości odbywa się na podstawie faktury VAT–co jest dodatkową korzyścią.
CENA NETTO

To doskonała inwestycja w dynamicznie rosnącym segmencie rynku „second home” jak również atrakcyjna stopa zwrotu z inwestycji.Odległości do miast: Warszawa – 263 km, Olsztyn – 41 km,Jeziorany – 9 km. MGH

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
680 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 581 PLN
Olsztyński, Jeziorany gm, Radostowo
 Cena:  173 920 PLN
 Powierzchnia:   2 017  m2

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura