Lokal na wynajem, Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie

Numer zlecenia DONY850
13 650 PLN
Powierzchnia:
130.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2020

Opis

Lokal w najnowszej Inwestycji dewelopera Layetana Real Estate w parterze eleganckiego apartamentowca

Inwestycja sPlace Park mieści się w pięknej i pełnej zieleni dzielnicy Żoliborz. Miejsce doskonale skomunikowane. Elegancki budynek z dużą ilością przeszkleń i elementami drewnianymi. Lokal z dużymi witrynami, dobrze doświetlony, a jednocześnie doskonale widoczny od strony ulicy. Przed lokalem liczne miejsca parkingowe ogólnie dostępne. Lokal w standardzie deweloperskim, Stolarka aluminiowa. Wysokość lokalu 3,5m. Wyprowadzone zasilanie pod reklamę zewnętrzną. Przygotowana instalacja do montażu klimatyzacji. Budynek z całodobową ochroną i monitoringiem. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym, za 300 pln. miesięcznie.

W sąsiedztwie budynku powstaje nowoczesna szkoła, która pomieści prawie 1000 uczniów, to największa tego typu inwestycja na Żoliborzu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie
 Cena:  13 650 PLN
 Powierzchnia:   130.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Małgorzata Witkowska

Kierownik biura