Lokal na sprzedaż, Legionowski, Nieporęt gm, Michałów-Grabina

Numer zlecenia DOPU428
1 845 000 PLN 61 500 za m2
Powierzchnia:
30.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1998

Opis

Michałów-Grabina, parterowy elegancki budynek usługowy 324 mkw.

Michałów Grabina, elegancki budynek usługowy 324 mkw. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard, ogólnodostępne miejsca parkingowe, z wejściem od ulicy. Typ własności: własność. Lokalizacja: Białołęka, Warszawa. 8 pokoi, 2 łazienki, parking przy ulicy. Parterowy budynek handlowo-usługowy, zlokalizowany przy wjeździe na strzeżone osiedle Grabina (200 domów). Fasada budynku z witrynami od strony głównej ulicy. Stan techniczny budynku bardzo dobry. Możliwe dowolne aranżowanie wnętrza, dzięki zewnętrznym ścianom konstrukcyjnym. W budynku poza wydzielonymi pokojami znajdują się dwie toalety i dwa aneksy kuchenny. Budynek nadaje się na biuro, hurtownię, sklep, aptekę, bank itp. Poddasze nieużytkowe, umożliwiające prowadzenie instalacji wentylacyjnej. Budynek posiada dwa wejścia - istnieje możliwość wykonania kolejnych oddzielnych wejść. Na sprzedaż wystawiony jest budynek w całości (324 mkw). Przy głównej ulicy i frontowej fasadzie budynku znajduje się 11 miejsc parkingowych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 655 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
45 145 PLN
Legionowski, Nieporęt gm, Michałów-Grabina
 Cena:  1 845 000 PLN
 Powierzchnia:   30.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Piotr Stempniewicz

Agent nieruchomości