Działka na sprzedaż, Tucholski, Cekcyn gm, Trzebciny

Numer zlecenia DOZO274
170 000 PLN 16 za m2
Powierzchnia:
10 600 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
106x100

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Trzebciny
Lokalizacja:
Trzebciny
Powierzchnia:
10 600 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Szukasz działki rolnej w Gminie Cekcyn. Zapraszam do kontaktu!

Przedmiotem ogłoszenia są dwie działki z dostępem do jeziora i drogi asfaltowej o łącznej powierzchni 10 600 mkw. Kształtem odzwierciedlają one trapez prostokątny, co pozwala na efektywne zagospodarowanie przestrzeni.

Działalność rolnicza jest to działalność polegająca na wytwarzaniu produktów roślinnych lub zwierzęcych w stanie nieprzetworzonym (naturalnym) z własnych upraw albo hodowli lub chowu, w tym również produkcja materiału siewnego, szkółkarskiego, hodowlanego oraz reprodukcyjnego, produkcja warzywnicza gruntowa, szklarniowa i pod folią, produkcja roślin ozdobnych, grzybów uprawnych i sadownicza, hodowla i produkcja materiału zarodowego zwierząt, ptactwa i owadów użytkowych, produkcja zwierzęca typu przemysłowo-fermowego oraz hodowla ryb, a także działalność, w której minimalne okresy przetrzymywania zakupionych zwierząt i roślin, w trakcie których następuje ich biologiczny wzrost, we wskazanych w przepisach okresach.Nieruchomość znajduje się na terenach rekreacyjnych, umożliwiających uprawianie turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakarstwa. W miejscowości znajduje się urokliwy wąwóz, kompleks leśny oraz plaża.

A co powiesz na plantację lawendy czy hodowlę trawników to dzisiaj najbardziej dochodowe biznesy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
789 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Izabella Grabska
Ekspert kredytowy Credipass
Tucholski, Cekcyn gm, Trzebciny
 Cena:  170 000 PLN
 Powierzchnia:   10 600  m2

Beata Nowak

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?