Usługi na wynajem, Włocławski, Brześć Kujawski

Numer zlecenia DUKO665
2 500 PLN
Powierzchnia:
83.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1965

Opis

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość na sklep - punkt obsługi klienta - gastronomię - CENTRUM miasta
Sprzedam lokal w Brześciu Kujawskim o pow. 83 m2. Super lokalizacja, łatwy dostęp dla klientów z uwagi na wyjątkową ekspozycje lokalu, miejsca parkingowe obok nieruchomości oraz jasne i przestronne wnętrze. W skład punktu wchodzi duża sala oraz powierzchnia socjalna. Obiekt doskonały na sklep, gastronomię, bank, aptekę czy punkt obsługi klienta.
Na sprzedaż tylko dolna część nieruchomości. Uregulowana sytuacja prawna nieruchomości. Ogrzewanie gazowe z sieci. Zdjęcia i reklamy widoczne w ogłoszeniu dotyczą dotychczasowej działalności prowadzonej w lokalu.
Cena podana w ogłoszeniu + VAT.
Polecamy! Uwaga! Doskonała lokalizacja i ekspozycja dla Twojej firmy - Brześć Kujawski

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Włocławski, Brześć Kujawski
 Cena:  2 500 PLN
 Powierzchnia:   83.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Mariola Kubacka

Kierownik