Lokal na wynajem, Siedlecki, Siedlce gm, Stare Opole

Numer zlecenia DUMY815
2 400 PLN
Powierzchnia:
80.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
2021
Stan:
Deweloperski

Opis

Lokal biurowy w nowoczesnym budynku z dużym parkingiem przy głównej drodze.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego w Starym Opolu, przy ul. Warszawskiej. Jasny lokal wykończony w wysokim standardzie usytuowany jest na I piętrze nowoczesnego budynku. Do kosztów wynajmu należy doliczyć zryczałtowane koszty eksploatacyjne. Cena netto wynajmu lokalu 2400zł.

Oferta kierowana jest szczególnie do osób prowadzących działalność gospodarczą wymagającą niewielkiego biura i ciszy do pracy. Istnieje możliwość wynajęcia dwóch takich samych lokali. Dostępny duży parking także dla samochodów ciężarowych ze zjazdem z głównej drogi

W najbliższym czasie jest jeszcze możliwość zaadaptowania pomieszczenia pod potencjalnego najemcę.

Lokal Biurowy 80mkw open space w Starym Opolu z dużym parkingiem

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlecki, Siedlce gm, Stare Opole
 Cena:  2 400 PLN
 Powierzchnia:   80.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Wioletta Wójcik

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?