Lokal na wynajem, Miński, Halinów gm, Nowy Konik, Terespolska

Numer zlecenia DUSI233
2 300 PLN
Powierzchnia:
65.0 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Piętro:
1/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Lokale zlokalizowane w miejscowości Konik Nowy przy trasie nr.2, 5 km. od granic Warszawy.

Do wynajmu cztery dwupokojowe lokale, każdy o powierzchni 65 m2, dwa z nich posiadają balkony oraz dodatkowe pomieszczenia typu spiżarnia czy schowek, np. na rowery lub inne sprzęty. Każdy lokal posiada umeblowaną i wyposażoną w sprzęt AGD kuchnię, dużą garderobę przy sypialni, pozostałe pomieszczenia są częściowo umeblowane (łóżko, wypoczynek, szafki, biurka). Lokale idealnie nadają się pod siedzibę firmy, biuro księgowe lub kancelarię. Budynek znajdują się w sąsiedztwie innych firm.
W pobliżu nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy skąd można się dostać bezpośrednio do Warszawy lub stacji PKP Halinów. Osobom zmotoryzowanym dojazd do centrum Warszawy zajmie około 35 minut.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Miński, Halinów gm, Nowy Konik, Terespolska
 Cena:  2 300 PLN
 Powierzchnia:   65.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Dominika Trzaskowska

Kierownik biura