Usługi na sprzedaż, Włocławek

Numer zlecenia DUSO383
290 000 PLN 3 188 za m2
Powierzchnia:
91.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1982

Opis

Sprzedam! Doskonała lokalizacja, idealna na działalność: sklep, gastronomia, biuro, salon usługowy Na sprzedaż lokal o powierzchni 91 m2 w dynamicznie rozwijającej się części Włocławka,idealna lokalizacja do prowadzenia działalności gospodarczej.

Możliwość zaadoptowania na mieszkanie oraz dobudowanie piętra. W sąsiedztwie powstaje inwestycja, tworząca nowe możliwości biznesowe.

Lokal składa się z dwóch poziomów;
Podwyższony parter - 50 m2 powierzchni handlowej z zapleczem socjalnym,
Poziom -1 - Duża funkcjonalna powierzchnia. Niezależne wejścia do lokalu, ogródek z tyłu nieruchomości.
Ogrzewanie z Klimatyzacji. Reklamy widoczne na zdjęciach dotyczą dotychczasowej działalności. Lokal w dynamicznie rozwijającej się okolicy, dający ogromne możliwości biznesowe. Posiada ogromny potencjał adaptacyjny - może stać się zarówno siedzibą firmy jak i przytulnym mieszkaniem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 867 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Radke
Ekspert kredytowy Credipass
Włocławek
 Cena:  290 000 PLN
 Powierzchnia:   91.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Mariola Kubacka

Kierownik