Lokal na wynajem, Gliwice, Śródmieście

Numer zlecenia DYCA162
14 000 PLN
Powierzchnia:
450.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
2006
Stan:
Po remoncie

Opis

Do wynajęcia lokal pod przychodnię lub duże biuro.

Lokal położony w ścisłym w centrum Gliwic przy ulicy Raciborskiej.

Usytuowany jest na piętrze jednak został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku jest winda oraz ruchome platformy pozwalające pokonywać bariery architektoniczne osobom poruszającym się na wózkach.

Piętro składa się z 5 pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej z ruchomą ścianą co pozwala stworzyć 2 dodatkowe pomieszczenia, szerokiego korytarza idealnego na poczekalnię i recepcję, a także część sanitarna.

Drugie piętro jest podzielone na dwie części.
W jednej znajduje się 5 biur/ gabinetów z zapleczem sanitarnym i tarasem.
Natomiast druga część świetnie spełni rolę zaplecza socjalnego dla pracowników. Zawiera pokój socjalny, szatnię, 2 toalety oraz niewielką salę odpraw.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gliwice, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  14 000 PLN
 Powierzchnia:   450.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Agata Szpiech

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 3 ?