Obiekt na sprzedaż, Białostocki, Zabłudów gm, Zabłudów

Numer zlecenia DYFO831
4 600 000 PLN 3 392 za m2
Powierzchnia:
1 356.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:

Opis

Hala Warsztatowa, Budynek Socjalno- Biurowy, Magazyn- Pod Warsztat, dystrybucje, przeładunek, i inne

Nieruchomość jest zabudowana halą magazynowo–warsztatową, budynkiem biurowo–socjalnym, z wydzieloną częścią sklepową, budynkiem magazynowym oraz stacją trafo.

Obiekt został oddany do użytku 2011 r. Hala pełni funkcje hali diagnostyczno-naprawczej pojazdów ciężarowych, naprawy urządzeń chłodniczych, remontu i przebudowy pojazdów z magazynem części do samochodów ciężarowych i naczep Część placu jest zagospodarowana jako parking dla samochodów ciężarowych i osobowych.

Na terenie nieruchomości znajduje się parking wyposażony w 13 miejsc parkingowych dla samochodów ciężarowych oraz 25 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych.

Obiekt posiada wszystkie media i własne ogrzewanie. Na terenie nieruchomości znajduje się również hala magazynowa o pow. 325 mkw. oraz stacja trafo.
Hala Warsztatowa
Hala warsztatowa została wybudowana i oddana do użytku w drugiej połowie 2010 roku. Wysokość hali wynosi 11 metrów. Budynek posiada sześć bram wjazdowych – wszystkie są przelotowe.

Na hali są też dwa kanały naprawcze. Jest również pomieszczenie dla pracowników (szatnia) oraz stołówka.
Pomieszczenia socjalno – biurowe znajdują się w budynku murowanym wybudowanym w 1963 roku. Budynek jest ocieplony, częściowo wyremontowany. Przylega bezpośrednio do hali warsztatowej.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
21 359 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Białostocki, Zabłudów gm, Zabłudów
 Cena:  4 600 000 PLN
 Powierzchnia:   1 356.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Edyta Zielińska

Kierownik biura