Obiekt na sprzedaż, Legionowski, Serock gm, Jadwisin

Numer zlecenia DYFU493
850 000 PLN 1 852 za m2
Powierzchnia:
459.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:

Opis

Dogodnie zlokalizowany obiekt handlowo-usługowy z możliwością rozbudowy.

Zlokalizowany ok. 2 km od Serocka obiekt handlowo-usługowy o powierzchni łącznej 459 m2, z możliwością rozbudowy, w tym m.in. o dodatkowe piętra, do wysokości 12 metrów (zgodnie z MPZP). Obiekt jest położony na działce o pow. 796 m2, będącej w użytkowaniu wieczystym. Znajduje się bezpośrednio przy drodze publicznej i miejscach parkingowych, możliwość wejścia do obiektu wprost z ulicy. Ulica do główna droga w miejscowości prowadząca do dużego obiektu rekreacyjno-hotelowego nad Zalewem Zegrzyńskim. W pobliżu znajduje się również budynek wielorodzinny i gęsta zabudowa jednorodzinna.
Obiekt ze względu na swoje właściwości nadaje się na małe centrum handlowe z np. sklepem spożywczym, apteką, siłownią, gabinetem usług medycznych itp.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 471 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, Serock gm, Jadwisin
 Cena:  850 000 PLN
 Powierzchnia:   459.0  m2
 Liczba zabudowań:  3

Paweł Sokulski

Kierownik biura