Lokal na sprzedaż, Warszawski Zachodni, Stare Babice gm, Latchorzew

Numer zlecenia DYHE930
369 000 PLN 7 110 za m2
Powierzchnia:
51.9 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:

Opis

Przestronny lokal użytkowy w centrum Latchorzewa na gabinet lekarski, sklep, usługi.

Atrakcyjnie zlokalizowany, przestronny lokal użytkowy przy jednej z głównych ulic w Latchorzewie gmina Babice Stare usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego z dużą witryną. Powierzchnia 52 m2 na ogrodzonym, ale ogólnodostępnym terenie. Na zewnątrz znajduje się ogólnodostępny parking dla klientów. Jest możliwość zakupienia jednego miejsca w parkingu podziemnym za dodatkową opłatą 17 000 zł.
Nowy właściciel ma pełną swobodę aranżacji wnętrza w zależności od potrzeb. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja. Lokal jest w dobrym stanie, wymaga lekkiego odświeżenia. Wewnątrz jest sala ekspozycyjna z głównym wejściem. 50 m do przystanku komunikacji publicznej. Zapraszam na prezentację. Jest możliwość zorganizowania prezentacji video w trybie zdalnym.

Świetna inwestycja na gabinet lekarski, sklep, usługi. Pełna swoboda aranżacji wnętrza pod indywidualne potrzeby. Doskonała lokalizacja - blisko centrum miejscowości i komunikacji publicznej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 531 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
10 442 PLN
Warszawski zachodni, Stare Babice gm, Latchorzew
 Cena:  369 000 PLN
 Powierzchnia:   51.9  m2
 Liczba pokoi:  1

Piotr Wypychowicz

Kierownik biura