Obiekt na sprzedaż, Biała Podlaska

Numer zlecenia DYKI202
799 000 PLN 1 332 za m2
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

STYLOWA KAMIENICA, PRESTIŻOWA LOKALIZACJA z lokalami mieszkalnymi i miejscem na lokale użytkowe.

Reprezentacyjna kamienica z początku XX wieku położona w prestiżowej lokalizacji przy ul.Reformackiej- jedynie 30 metrów od Placu Wolności. wjazd od ulicy Narutowicza. Powierzchnia całkowita 600 mkw, użytkowa około 420 mkw, 4 kondygnacji z piwnicą. Budynek w całości podpiwniczony. Stropy drewniane w dobrym stanie. Każda kondygnacja to około 150 mkw. Mieszkania o stosunkowo dużych powierzchniach bez wydzielonych ksiąg wieczystych, nie było inwentaryzacji budynku, lokale idealnie nadają się pod podział.
Obecnie wynajętych lokali jest 7.
Kamienica jest w stanie do całkowitego remontu. Jednak istnieje możliwość dofinansowań unijnych do obiektów zabytkowych.


ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 143 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Credipass nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Biała Podlaska
 Cena:  799 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Katarzyna Konopka

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?