Lokal na sprzedaż, Szczecinecki, Borne Sulinowo gm, Borne Sulinowo

Numer zlecenia DYSA919
179 000 PLN 2 213 za m2
Powierzchnia:
80.9 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1939

Opis

Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 80 m2.

Lokal w stanie deweloperskim, zlokalizowany w przyziemiu budynku WILLA POD AKACJAMI. Posiada niezależne wejście. Składa się z 3 przestronnych pomieszczeń. Ciepła i zimna woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej, doprowadzone do lokalu. Brak wykończenia daje ogromne możliwości aranżacji wnętrza, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Budynek Willowy znajduje się na ogrodzonej i pięknie zagospodarowanej posesji. Do lokalu przynależy miejsce postojowe na ogrodzonym parkingu.

Lokal jest idealny do prowadzenia różnych form działalności gospodarczej! Świetna lokalizacja i bardzo niskie koszta utrzymania to ogromny atut tej nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
743 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 707 PLN
Szczecinecki, Borne Sulinowo gm, Borne Sulinowo
 Cena:  179 000 PLN
 Powierzchnia:   80.9  m2
 Liczba pokoi:  3

Radosław Jodziewicz

Kierownik biura