Działka na sprzedaż, żywiecki, Laliki

Numer zlecenia DYTA695
149 000 PLN 128 za m2
Powierzchnia:
1 160 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
13x59x19x28

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Laliki
Lokalizacja:
Laliki
Powierzchnia:
1 160 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka znajduje się w lesie, co zapewnia ciszę, spokój oraz kontakt z naturą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej działki w górach położonej w Lalikach, w urokliwej, zielonej i spokojnej okolicy.

Główne cechy działki:
Teren: Wyrównany teren przygotowany pod budowę, co znacznie ułatwia proces planowania i realizacji projektu budowlanego.
Kształt: Działka ma nieregularny kształt, co daje możliwość kreatywnego zagospodarowania przestrzeni według własnych preferencji i potrzeb.
Media: Działka posiada dostęp do prądu, który znajduje się w drodze przy działce. Dostępna jest studnia przepływowa, co stanowi istotne udogodnienie przy planowaniu budowy.
Plan zagospodarowania przestrzennego: Działka została uwzględniona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako MN, co oznacza przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca na swoje wymarzone domy, w harmonii z otaczającą górską przyrodą.

Działka stanowi również świetną inwestycję pod budowę domków na wynajem.Dzięki swojemu położeniu i możliwościom, jakie oferuje, ta działka stanowi idealną propozycję dla osób pragnących stworzyć swoje własne, spokojne miejsce w bliskości natury, zachowując jednocześnie dostępność do wszystkich niezbędnych udogodnień.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 019 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Walaszek-Sajdak
Ekspert kredytowy Credipass
żywiecki, Laliki
 Cena:  149 000 PLN
 Powierzchnia:   1 160  m2
 Liczba pokoi:  0

Witold Prucnal

Kierownik