Sprzedaż, obiekt, Tczewski, Gniew gm, Mała Karczma

Numer zlecenia DYXI941
212 500 PLN 170 za m2
Powierzchnia:
62.2 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Bar
Znajdź na mapie

Opis

OBJEKT
POŁOŻENIE: przy główne, ruchliwej trasie: Gdańsk-Łódź (droga nr 1); w centrum wsi Mała Karczma przy zabytkowym budynku byłej poczty; BUDYNEK:wybudowany w latach 90-tych, jako kiosk handlowy z usługami gastronomicznymi ; MURY: konstrukcja murowana z drewnianym, wielospadowym dachem; SALA SPRZEDAŻY: z centralnie usytuowanym barem, na podłodze kafle; za barem część kuchenna i socjalna PARKING:na obszernym placu wokół budynku (ok. 20 miejsc postojowych). Działka wielkości około 1250m2 - możliwość wykonania zewnętrznego "ogródka konsumpcyjnego". Możliwość zakupu działki (ok. 0,5ha) po przeciwnej stronie drogi.
Miejsce bardzo atrakcyjne turystycznie; w sąsiedztwie duże urokliwe jezioro Rakowieckie (ok 500m); nieopodal dwa rezerwaty florystyczne (Wiosło Duże i Wiosło Małe) liczne trasy rowerowe i piesze; Obok posesji: "Gościniec Staropolski" z pokojami do wynajęcia. POLECAMY!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Obiekty w okolicy

#   Obiekt Odległość Spacerkiem w:
1 Urząd miasta/gminy
Mała Karczma 525 m 7 min
2 Magazyn
Erapol. Garaże blaszane, blaszaki. 525 m 7 min

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
882 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Marta Drzał
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 542 PLN