Obiekt na sprzedaż, Olsztyński, Biskupiec gm, Biskupiec

Numer zlecenia DYZA345
1 626 000 PLN 1 873 za m2
Powierzchnia:
868.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Okazja zakupu dużej nieruchomości do zaadaptowania na kilkanaście samodzielnych mieszkań w Biskupcu.

Ofertę stanowi nieruchomość - kamienica wybudowana przed II Wojna Światową w latach 30-tych. Budynek przez wiele lat był administrowany przez Wojsko Polskie. Przedmiotowa nieruchomość jest doskonale zlokalizowana drogowo i leży przy skrzyżowaniu DK 16 (Grudziądz-Augustów) i DW 57 (Bartoszyce-Szczytno). Do Olsztyna odległość 40 km. Nieruchomość uzbrojona jest w instalację elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną. Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny i może być zaadaptowana na cele mieszkaniowe i usługowe. Ten parterowy budynek z poddaszem użytkowym, murowany w technologii tradycyjnej, poddaszem użytkowym. Kamienica wymaga kapitalnego remontu. Ze wstępnej analizy obiektu wynika, że z nieruchomości można wydzielić około 15 samodzielnych mieszkań, a z danych uzyskanych z otwartych źródeł w Biskupcu i okolicach wynika, iż istnieje duży deficyt mieszkań pod wynajem. W 2018 roku budynek został wpisany do rejestru zabytków. Nieruchomość jest uzbrojona we wszelkie media.

Duży potencjał inwestorski. Doskonała lokalizacja. Możliwość wyremontowania i zaadoptowania budynku na kilkanaście samodzielnych mieszkań. Doskonała możliwość zainwestowania wolnych środków finansowych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 467 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Olsztyński, Biskupiec gm, Biskupiec
 Cena:  1 626 000 PLN
 Powierzchnia:   868.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Jacek Głowacki

Kierownik biura