Obiekt na wynajem, Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka

Numer zlecenia FADE491
15 400 PLN
Powierzchnia:
401.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:

Opis

Powierzchnie biurowe oraz inne pomieszczenia handlowo-usługowe do swobodnej aranżacji.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone biura, salę konferencyjną, oraz pomieszczenia przystosowane do prowadzenia niemalże każdego rodzaju działalności gospodarczej. Budynek posiada dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 430 mkw.
Parter: dwa pomieszczenia + dwie łazienki z toaletami
I Piętro: 4 pomieszczenia + dwie łazienki z toaletami + pomieszczenie socjalne + balkon

Nieruchomość jest usytuowana tylko 3 km od centrum Ostrołęki, niedaleko obwodnicy miasta, dzięki czemu dojazd jest łatwy i szybki. Obiekt z bardzo dużym potencjałem aranżacji wg potrzeb wynajmującego. Oczywiście nieruchomość w wyposażeniu posiada ogrzewanie, instalację wodną, kanalizacyjną,elektryczną oraz alarm. Niewątpliwą zaletą jest również dostępność miejsc parkingowych na ponad 10 samochodów na utwardzonej powierzchni należącej do właścicieli budynku.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Lokal świetnie nadaje się na Twoją działalność zarówno handlową jak i usługową.Rozkręć dochodowy biznes według swojego pomysłu!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka
 Cena:  15 400 PLN
 Powierzchnia:   401.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Magdalena Polak

Doradca ds. nieruchomości