Działka na sprzedaż, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia FADO844
500 000 PLN 250 za m2
Powierzchnia:
2 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
46,5x43

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Siedlce
Lokalizacja:
Siedlce
Powierzchnia:
2 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Park

Opis

Działka w pięknej i malowniczej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Siedlec

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 2000m2, położona w cichej i spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Teren o wyjątkowych walorach przyrodniczych. Idealne miejsce dla zmęczonych miejskim gwarem i
powietrzem zatrutym spalinami. Malowniczy, pagórkowaty teren oraz połacie leśne, poziomki i grzyby, które zbierzesz na działce - wszystko to sprawia, że jest to prawdziwy raj dla zwolenników przyrody. Prąd, woda i gaz znajdują się zaledwie 20m od działki. Dojazd do nieruchomości jest drogą miejską. Naprzeciwko znajduje się Park Krajobrazowy z licznymi trasami rowerowymi, biegowymi. Ze względu na swoje nietuzinkowe ukształtowanie terenu można działkę zagospodarować w każdy możliwy sposób. Działka jest ogrodzona. Jest możliwość zakupu większej powierzchni działki.

Zapraszam do kontaktu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 956 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 707 PLN
Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  500 000 PLN
 Powierzchnia:   2 000  m2

Marek Paprocki

Kierownik biura