Lokal na wynajem, Łódź, Śródmieście

Numer zlecenia FAGY708
6 000 PLN
Powierzchnia:
200.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1990

Opis

Lokal biurowy przy alei Mickiewicza, dogodna lokalizacja, centrum miasta

Oferujemy lokal biurowy przy alei Adama Mickiewicza niedaleko od Piotrkowska Centrum. Dogodny dojazd samochodem i komunikacją miejską.
Lokal po remoncie generalnym, znajduje się na 2 piętrze, 200 m2, elewacja zrobiona w tym roku, jest tabliczka przy wejściu. Monitoring klatki schodowej i parkingu.
Koszty wynajmu to 30 zl/m2 netto+10 zl/m2 netto koszty+VAT (zużycie wody, ogrzewanie, wywóz śmieci, odprowadzanie ścieków, monitoring). Koszty za energie ponosi klient według zużycia.
Do lokalu przynależą 4 miejsca parkingowe, jest możliwość dokupienia miejsca parkingowego 130 zl netto +VAT miesięcznie. Parking zamykany na pilota.
Lokal dostępny od teraz. Jest możliwość wynajęcia całego budynku (parter+1 piętro+2 piętro), w razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Zapraszam na prezentacji

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Łódź, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  6 000 PLN
 Powierzchnia:   200.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Marek Ignaczak

Kierownik biura