Obiekt na wynajem, Warszawa pow, Warszawa gm, Warszawa

Numer zlecenia FAJA817
14 760 PLN
Powierzchnia:
320.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

Obiekt użytkowy o wysokim standardzie, pozwalający na różne wykorzystanie i aranżację pomieszczeń.

Obiekt o pow. łącznej 320 m2, trzy kondygnacyjny, o wysokim standardzie. Na parterze posiada wolny lokal o pow. 40 m2, na I piętrze o pow. 120 m2, podzielony na 3 lokale po 40 m2, na II piętrze o pow. 100 m2, podzielony na 2 lokale o pow. 60 m2 i 40 m2. Każde piętro posiada osobną łazienkę. Pomieszczenia na piętrze I i II można dowolnie aranżować, łącząc je lub dzieląc. Wynająć można całość poszczególne piętra lub pomieszczenia. Obiekt posiada nowoczesną architekturę i wykończenie, położony jest w dogodnym miejscu lokalizacyjnym Młocin. Lokalizacja co także pozwala na dogodną komunikację z Bielanami i Żoliborzem. Lokalizacja ta stanowi o dogodnej komunikacji z Bielanami i Żoliborzem, a także Śródmieściem Warszawy.

Możliwy także wynajem części powierzchni użytkowej bądź samodzielnego lokalu

Podana cena jest ceną netto

Nowoczesny obiekt o wysokim standardzie z przeznaczeniem usługowo - biurowym na Młocinach, dający możliwość dowolnej aranżacji jego powierzchni na dwóch powierzchniach I i II piętra oraz w części na parterze. Dogodna lokalizacja obiektu dopełnia jego elegancji i funkcjonalności.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa pow, Warszawa gm, Warszawa
 Cena:  14 760 PLN
 Powierzchnia:   320.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Adam Pietrzak

Doradca ds. nieruchomości