Lokal na sprzedaż, Szczycieński, Szczytno gm, Szczytno

Numer zlecenia FAMO612
550 000 PLN 2 750 za m2
Powierzchnia:
200.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/2
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1984
Stan:
Po remoncie

Opis

Dom w zabudowie szeregowej, o pow. 200 m2, po remoncie w 2013 roku. Jedna z głównych ulic miasta.

Proponujemy dom na sprzedaż w zabudowie segmentowej, o pow. 200 m2, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Szczytna. Dom zbudowany w 1900 roku. Gruntowny remont przeprowadzono w 2013 roku. Wymieniono m.in. dach, instalacje elektryczne, c.o., sanitarne. Dom posiada ogrzewanie gazowe z piecami zakupionymi 2 lata temu. Na parterze budynku jest lokal użytkowy, o pow. 71 m2, obecnie wynajmowany. Na pierwszym piętrze i na poddaszu znajdują się dwa mieszkania o dość dużej powierzchni. Zakup domu można potraktować jako inwestycję, ponieważ czynsze z wynajmu są zadowalające i z nadwyżką pokryją ewentualną ratę kredytu hipotecznego.

Dom w zabudowie segmentowej, o pow. 200 m2, z dużym lokalem użytkowym na parterze i z dwoma mieszkaniami na I pietrze i poddaszu. Doskonały jako lokata kapitału i dla właścicieli, którzy chcą zarabiać na wynajmie. Dom po remoncie dachu (dachówka ceramiczna) i wszystkich instalacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 282 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
14 953 PLN
Szczycieński, Szczytno gm, Szczytno
 Cena:  550 000 PLN
 Powierzchnia:   200.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Jarosław Luma

Kierownik biura