Sprzedaż, lokal, Wrocław, Stare Miasto

Numer zlecenia FANY279
949 000 PLN 10 315 za m2
Powierzchnia:
92.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Stan techniczny nieruchomości:
Do remontu
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Do remontu

Opis

NA SPRZEDAŻ LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM.
Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości mieszczą się oddziały banków (Eurobank, DNB Nord Bank), instytucje: Sąd, Prokuratura, Oddział CBŚ, Policja. Lokal ma powierzchnię około 92 m2.
Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części miasta Wrocław. Po stronie zachodniej ulica zaczyna się skrzyżowaniem z ulicą Piłsudzkiego, po drodze przecina ulicę Świdnicką (jedną z najbardziej znanych ulic Wrocławia). Przy przecięciu się ulic Kościuszki i Świdnickiej znajduje się Plac Kościuszki. Odległość od przedmiotowej nieruchomości do Placu Kościuszki to około 150 m. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą dwukierunkową, przed nieruchomością, wzdłuż drogi rozciągają się parkingi.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 937 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Tomasz Hamera
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
24 896 PLN