Obiekt około 1800m2 biurowo-usługowo-mieszkalny

Obiekt na wynajem, Warszawa, Włochy, Opacz Wielka

Numer zlecenia FAPE453
43 000 PLN
Powierzchnia:
1 760.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Duży obiekt ok 1800 m2 biurowo-usługowo-mieszkalny z halą garażową

Włochy- spory obiekt ok. 1800m2 pow. całkowitej z wielorakim możliwym przeznaczeniem np. niezależna siedziba firmy, hostel, archiwum, placówka medyczna, szkoła/uczelnia , hotel pracowniczy położony w pobliżu kolei WKD. Szybki dojazd samochodem do centrum, innych dzielnic, jak i wyjazd poza Warszawę - położenie w pobliżu węzła Salomea, blisko Łopuszańskiej i Al. Jerozolimskich. Dojazd miejską drogą asfaltową z licznymi miejscami postojowymi na posesji oraz halą garażową pod obiektem. Nieruchomość 4-ro kondygnacyjna (parter plus 2 piętra i w pełni użytkowe poddasze). Trzy kondygnacje na otwartym planie dające nieograniczone możliwości adaptacji pod potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Pomieszczenia dobrze doświetlone i wysokie - każda kondygnacja ma powyżej 3 metrów wysokości. Wewnątrz nieruchomości przygotowano szyb na windę. Działka ponad 4000m2 z możliwością jej częściowego wykorzystania na własne cele.

Stan nieruchomości - stan zamknięty do wykończenia przez najemcę w ramach wakacji czynszowych lub/i przez właściciela nieruchomości. Minimalny okres najmu to 5 lat.
Oferta biura nieruchomości - prowizja 1 miesięczny czynsz.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Włochy, Opacz Wielka
 Cena:  43 000 PLN
 Powierzchnia:   1 760.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Adam Kasprzyk

Broker nieruchomości