Lokal na sprzedaż, Opole

Numer zlecenia FATO329
231 600 PLN 6 000 za m2
Powierzchnia:
38.6 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1946

Opis

Lokal handlowo-usługowy 38,6 m2 na parterze w Opolu w centrum dzielnicy Czarnowąsy z parkingiem

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 38,6 m2 zlokalizowany na parterze domu mieszkalno-usługowego w centrum dzielnicy Czarnowąsy tuż przy ruchliwej ulicy i przy przystanku autobusowym. Przy lokalu dostępne miejsca parkingowe. W bliskim sąsiedztwie sklepy i lokale usługowe. Do niedawna w lokalu zlokalizowana była placówka bankowa. Obecnie lokal podzielony ścianką działową na 2 pomieszczenia i dodatkowo wydzielone pomieszczenie socjalne wraz z toaletą. Lokal z 2 witrynami i wejściem wprost z ruchliwego chodnika.
Do lokalu przylegają kolejne pomieszczenia, które też są wystawione na sprzedaż, jako odrębny dodatkowy lokal, który może być przeznaczony pod działalność gastronomiczną, ale właściciel nie wyklucza połączenia z tym lokalem.
Lokal do odnowienia i własnej aranżacji.


Idealna lokalizacja pod działalność placówki bankowej, apteki, gabinetu, czy innego punktu usługowo-handlowego.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
961 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
7 018 PLN
Opole
 Cena:  231 600 PLN
 Powierzchnia:   38.6  m2
 Liczba pokoi:  3

Aneta Kolasińska-Demidowicz

Agent nieruchomości