Obiekt na sprzedaż, Szczecinecki, Szczecinek gm, Szczecinek

Numer zlecenia FAWE333
890 000 PLN 968 za m2
Powierzchnia:
919.0 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Nieruchomość położona w pobliżu Drogi Krajowej 11. Idealna pod zakład produkcyjny, magazyn, warsztat

Polecam na sprzedaż działkę o pow. 3875 m2, zabudowaną obiektem produkcyjno - magazynowy o pow. 569 m2, budynkiem biurowym oraz garażami. Do niedawna w budynku była prowadzona produkcja, dlatego w budynku wydzielone są również szatnie dla pracowników i pomieszczenia socjalne. Budynek uzbrojony jest w sieć wodociągową, energetyczną, kanalizację, centralne ogrzewanie (piec na olej opałowy), a na działce znajduje się również własne ujęcie wody. Cały teren ogrodzony jest płotem z bramą wjazdową na posesję. W planie zagospodarowania przestrzennego teren działki oznaczony jest symbolem 35U,P2 - usługi komercyjne, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów o niskiej intensywności zagospodarowania. Takie przeznaczenie, daje nam możliwość szerokiego wykorzystania nieruchomości do prowadzenia działalności gospodarczej np. produkcję, usługi, hurtownię, warsztat, stolarnię, skład itp.

Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana, dojazd do posesji prowadzi drogą asfaltową. Polecam i zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 729 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Grzegorz Krajewski
Ekspert kredytowy Credipass
Szczecinecki, Szczecinek gm, Szczecinek
 Cena:  890 000 PLN
 Powierzchnia:   919.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Grzegorz Krajewski

Kierownik biura