Działka na sprzedaż, Kołobrzeski, Kołobrzeg gm, Stary Borek

Numer zlecenia FAWE999
259 000 PLN 144 za m2
Powierzchnia:
1 800 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
55,8 x 32,3

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Stary Borek
Lokalizacja:
Stary Borek
Powierzchnia:
1 800 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Duża działka 2.5 km od morza blisko Kołobrzegu, w cichej i spokojnej okolicy.

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1.800 m2 w Starym Borku na styku granicy z Grzybowem, położonym nad morzem Bałtyckim.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 55,8 m2 x 32,3 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 8 km. Do parku nadmorskiego jest tylko 2 km. Do pięknej, szerokiej plaży w Grzybowie jedynie 2,5 km. Działka przeznaczona jest według MPZP oraz decyzji Wójta Gminy Kołobrzeg pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z usługami.
Grzybowo jest miejscowością letniskową, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie morza (około 300 m od jego brzegu), przy drodze z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Usytuowane jest na niezwykłej tzw. depresji grzybowskiej. Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską, co sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzeg.
Miejscowość przyciąga turystów lubiących wypoczywać nad morzem, a także amatorów kitesurfingu.

Wzdłuż zalesionej linii brzegowej rozciągają się szlaki piesze i urocze ścieżki rowerowe. Dobra komunikacja z Kołobrzegiem, natomiast w samym Starym Borku jest stacja PKP. Posiada dostęp do drogi gminnej, do której doprowadzone są wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja, linia telefoniczna).

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 013 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
7 701 PLN
Kołobrzeski, Kołobrzeg gm, Stary Borek
 Cena:  259 000 PLN
 Powierzchnia:   1 800  m2

Ewa Hetmańska

Doradca ds. nieruchomości