Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, Księże Wielkie

Numer zlecenia FEBI115
374 173 PLN 9 925 za m2
Powierzchnia:
37.7 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
2/3
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2022
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Wrocław
Ulica:
Powierzchnia:
37.7 m2
Piętro:
2/3
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Mieszana
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Nie
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Najbardziej zielone miejsce dla całej rodziny na lata.

Osiedle tworzone z myślą o najlepszym wykorzystaniu przyrody wokół. Wśród dostojnych dębów, blisko terenów zielonych krajobrazu chronionego Natura 2000 i rzeki Zielonej znajdziesz zdrowe miejsce do życia, spokój i niedużą społeczność w czterech 3-kondygnacyjnych budynkach z pełną infrastrukturą – alejkami, bogactwem roślin czy atrakcyjnymi częściami do wyłącznego użytku mieszkańców.
Zieleń przewija się zatem w aranżacji terenu, w miejscach aktywności oraz tuż za granicą osiedla. Projekt zachowuje ponadstandardowe odległości między budynkami i ekspozycje z okien na zielony horyzont.Jeśli spodoba Ci się zielone otoczenie pozostaje wybór mieszkania. Zaproponowaliśmy sprawdzone, najchętniej wybierane przez naszych klientów: 2-,3-,4-pokojowe projekty o wysokości 2.65m. Docenisz w nich wzorowe proporcje pomieszczeń, dużo światła i elastyczność aranżacji.
Prywatność i bezpieczeństwo zapewnią monitoring osiedla i kontrola wjazdu. Na osiedlu powstanie sklep, gdzie zrobisz podstawowe zakupy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 464 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance
Wrocław, Krzyki, Księże Wielkie
 Cena:  374 173 PLN
 Powierzchnia:   37.7  m2
 Liczba pokoi:  2

Agnieszka Sadowska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?