Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia FEFY428
1 800 PLN
Powierzchnia:
40.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2019

Opis

Elegancki lokal z witryną na parterze, na ul. Świrskiego w Siedlcach.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu usytuowanego na parterze budynku oddanego do użytku w 2019 r. przy ul. Świrskiego w Siedlcach. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 40 m2 wykończony został z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości i jasnych barw przez co wnętrze jest eleganckie i odpowiada dzisiejszym trendom. Atutem lokalu jest duża witryna idealna do ekspozycji reklamy oraz wyjście na ogródek na tyłach budynku do którego dostęp jest wyłącznie z lokalu. Dodatkowo lokal wyposażony jest w dwie toalety w tym jedna przystosowana jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Lokal wspaniale sprawdzi się jako studio urody lub salon fryzjerski, ale także punkt obsługi klienta, biuro czy kancelaria. Istnieje możliwość powiększenia lokalu o dodatkowe pomieszczenie ok 10 m2 lub wynajęcia lokalu łącznie z lokalem o powierzchni 105 m2 znajdującym się na I piętrze.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  1 800 PLN
 Powierzchnia:   40.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?